AKINSOFT Online İnternet Hizmetleri

"Türkiye'nin Vizyonu"

Biz AKINSOFT`uz

Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, ilkelerimizden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almayı başardık.

AKINSOFT olarak; kurulduğumuz gün 28 yıllık vizyonlarımızı belirledik.

2000, 2005, 2010 ve 2015 vizyonlarını başarıyla gerçekleştiren firmamız, 2023 vizyonunu da hayata geçirmek için çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden emin olarak kalitemizden faydalanacak, başarısını AKINSOFT yazılımları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, Programlama, Kalite Kontrol ve Ar-Ge Departmanlarının üstün performansı ile tüm alanlar için sürekli yeni yazılımlar geliştiriyor. Ürettiğimiz yazılımları hemen her ülkenin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, bayi ağımızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz.

AKINSOFT bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve Son Kullanıcılarımız ile çığ gibi büyüyoruz. Biz; Çözüm Ortaklarımız, çalışanlarımız ve son kullanıcılarımıza kısacası AKINSOFT Ailesi'ne inanıyoruz.Biz 27 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz.